Nonmomogám randihelyszínek

Nem tudom, egyáltalán létezik-e ilyen, de vannak nonmono-barát helyek Magyarországon? Az LGBT-friendly mintájára.

Ha ilyen nincs is kifejezetten, van olyan hely, amit kifejezetten javasolnátok nonmonogám randizásra?

Az összes LMBTQ hely ilyen, ahol jártam. Kifejezetten ilyen helyekre szoktam szervezni több szereplős randikat. Totál nyitottak és kedvesek :slight_smile: :heart_eyes:

2 Likes

Szerintem nyugodtan leírhatod a helyeket, mert van haszna, ha ezek összegyűlnek itt :slight_smile:

2 Likes

Én nem teljesen értem a kérdést :slight_smile:
Honnan tudja egy randihely, hogy nonmonogám vagy mono párocska van-e ott? Vagy most búvóhelyekről van szó?

mondjuk valentin vacsorára hárman érkeznek és a kulturalt kereteket betartva, de látszik, hogy mondjuk az egyik fél mindkét másiknak a kedvese.

2 Likes

Aha, na ilyesmi eszembe sem jutott volna :slight_smile:

És akkor odamegy a pincér és közli, hogy ez egy családi étterem, ahol nem megengedett az ilyesmi?

vagy csak simán kinéznek a helyről, vagy beszólnak

Tulajdonképpen minden olyan hely jó lehet, ahol vannak boxok, nem?
Például el lehet bújni a Zsivágóban fent, vagy az Opera mellett is volt egy kis kávézó, aminek a felső szintjén csak egy ember asztal fért el :slight_smile:

1 Like

Mi pubba vagy kávézóba szoktunk - mármint amíg lehetett - randit szervezni párral vagy harmadik emberrel. Igazából kívülről olyan, mint egy baráti összejövetel, senkit sem érdekel, senki sem kötözködött. Egyszer-kétszer rosszak voltunk, és elcsattant pár csók, de nem zavartak el :laughing:
Amúgy nem hallottam még nonmono-barát helyről, de szivesen megnézem, ha valaki talál.

3 Likes