Nőnapi köszöntés nonmono körben

Ti hogy vagytok vele? Vannak, akik szeretik a köszöntést, vannak akik szeretnek köszönteni és vannak akik nem szeretik, álságosnak tartják és vannak, akik nem szeretnek köszönteni.

Egy poli körben pedig szépen kijöhetnek ennek a variációi, szóval kíváncsi lennék ti hogyan kezelitek ezt a napot?

Én a “nemzeti ünnepekkor” mindig Grincs vagyok. Ahogyan a szeretetet sem a szeretet ünnepén ünneplem, úgy a nőket sem nőnapon. De ez az én preferenciám csak :slight_smile:

En sem unneplek ugy igazan semmit sem. Nekem az unnep szo mast jelent es akkor van, mikor en erzem a napot unnepnek. Pl en a nevnapot tartom a legidiotabb szokasnak. Laar andrashoz hasonloan, meg senkit sem lattam azert boldognak, mert Julcsi lett Bobe helyett xd Szuletesnap: azt unnepeljem meg, hogy egy evet oregedtem vagy hogy ujabbat eltem tul? Xd Karacsony mar a legalszentebb nap. Mikor ugy teszunk, mintha szeretnenk egymast, hizelgunk, vigyorgunk, alszenteskedunk, kozben mindenki tudja mindenkirol ki mit csinal, kibeszelik stb. Tisztelet a jol mukodo egesz csaladoknak. Husvet: “Olyan eszmeletlen volt a buli, hogy nem emlekszem semmire!” Szerintem ezzel leirtam mindent. Valentin nap, es a hasonlok: "Minel nagyobb az ajandek, annal nagyobb a buntudat, vagy felszinesen szeret legalabb az egyik. Alszent es penzkoltes. Nemzeti unnepek: Utalom a tortenelmet :joy: Engem az erdekel most mi van es az, hogy mi lesz. Szerintem van epp eleg bajunk jelenben is. Nonap: egyetertek azzal, nemcsak adott napon vagyok no. Tessek ezt megerteni! Halottak napja: ujabb kijelolt nap a buval belelt jajgatasra, depizesre, ujabb indok miert talalkozzon esetleg a csalad siratni a multat elengedes helyett. Tiszta eroszak az egesz. En ebben sem veszek reszt. Egyedul a farsang, halloween es bolondok napja erdekel. A szilveszter meg…mit fogadjak meg, amit ugysem fogok betartani kezdetu korok osszessege :sweat_smile: Bocsanat ha nyers voltam de igy jott ki :metal:

2 Likes